skip to Main Content
Gratis proefweek

Rooster

Algemeen rooster

Tijd Groepsles Trainer
10:00 uur Kettlebell Joop
16:30 uur Kids 7 t/m 11 jaar Jeremy
17:30 uur Zaktraining Salih
18:30 uur Zaktraining Gilbert
18:30 uur Booty & abs Josien
18:30 uur Jeugd Jeremy
19:30 uur Kickboksen techniek Gilbert
19:30 uur MMA Daan
19:30 uur FP30 Josien
20:30 uur Zaktraining Jeremy
20:30 uur Calisthenics Claudia
Tijd Groepsles Trainer
06:30 uur FP30 Early Bird Roel
09:30 uur Zaktraining Jeremy
10:00 uur StayFit 55+ Roel
16:00 uur FP30 kids Bouke
17:30 uur Zak- en parcourstraining Jeremy & Roel
18:30 uur Zaktraining Jeremy
18:30 uur Basis techniek zonder sparren Daan
19:00 uur Bootcamp Ilse
19:30 uur Boksen Jeremy
19:30 uur FP30 Bouke
19:30 uur Braziliaans jiu jitsu Michel
20:30 uur Zaktraining Salih
Tijd Groepsles Trainer
06:30 uur FP30 Early Bird Roel
10:00 uur Zaktraining Miriam
10:00 uur Kettlebell Joop
16:30 uur Kids 7 t/m 11 jaar Jeremy
18:30 uur Zaktraining Daan
18:30 uur Jeugd Jeremy
19:00 uur Beginners bootcamp Nick
19:30 uur Kickboksen techniek Jan
19:30 uur Braziliaans jiu jitsu Rijk
20:30 uur Zaktraining Jeremy
20:30 uur Calisthenics Claudia
Tijd Groepsles Trainer
06:30 uur FP30 Early Bird Roel
09:30 uur Zaktraining Jeremy
10:00 uur StayFit 55+ Roel
17:30 uur Boksen jeugd zonder sparren Jeremy
18:30 uur Zak- en parcourstraining Jeremy & Roel
18:30 uur Kickboksen techniek Jan
19:30 uur Boksen Jeremy
19:30 uur MMA Daan
Tijd Groepsles Trainer
06:30 uur FP30 Early Bird Roel
09:30 uur Zak- en parcourstraining met techniek Jeremy
16:30 uur Kids 4 t/m 11 jaar Jeremy
18:30 uur Boks zaktraining Jeremy
19:30 uur Kickboksen techniek zonder sparren Jeremy & Salih
19:30 uur Braziliaans jiu jitsu Michel
Tijd Groepsles Trainer
09:00 uur Kickboksen techniek Gilbert
09:00 uur Bootcamp Roel
09:15 uur Stoeikampioenen Stijn
10:00 uur Zaktraining Gilbert
10:00 uur FP30 Miriam
10:00 uur Beginners bootcamp Nick
10:00 uur Judo 4-6 jaar Stijn
11:00 uur Judo 7-9 jaar Stijn
12:00 uur Judo 8+ gevorderden Stijn
Tijd Groepsles Trainer
09:00 uur Bootcamp XXL Roel
10:00 uur Ochtendmis Jerry

Bootcamp rooster

Tijd Groepsles Trainer
19:00 uur Bootcamp Ilse
Tijd Groepsles Trainer
09:00 uur Bootcamp Roel
10:00 uur Beginners Bootcamp Nick
Tijd Groepsles Trainer
09:00 uur Bootcamp XXL Roel

FP30 rooster

Tijd Groepsles Trainer
10:00 uur Kettlebell Joop
19:30 uur FP30 Josien
20:30 uur Calisthenics Claudia
Tijd Groepsles Trainer
06:30 uur FP30 Early Bird Roel
10:00 uur StayFit 55+ Roel
16:00 uur FP30 kids Bouke
17:30 uur Zak- en parcourstraining Jeremy & Roel
19:30 uur FP30 Bouke
Tijd Groepsles Trainer
06:30 uur FP30 Early Bird Roel
10:00 uur Kettlebell Joop
18:30 uur FP30 Tim
20:30 uur Calisthenics Claudia
Tijd Groepsles Trainer
06:30 uur FP30 Early Bird Roel
09:30 uur StayFit 55+ Roel
18:30 uur Zak- en parcourstraining Jeremy & Roel
19:30 uur FP30 Josien
Tijd Groepsles Trainer
06:30 uur FP30 Early Bird Roel
Tijd Groepsles Trainer
10:00 uur FP30 Miriam